E-poe müügitingimused

1. ÜLDSÄTTED

1.1. Käesolevad iD Color e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: tingimused) kehtivad iD Color e-poest ostmisel internetiaadressilt www.idcolor.ee. Kauba müüja on ID Color OÜ (edaspidi: müüja), aadress Gonsiori 17-4, 10124 Tallinn, EESTI, registrikood 14613686, e-posti aadress shop@idcolor.eu, telefon +372 55133. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: klient) ja müüja vahel iD Color e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil idcolor.ee Kui klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse kliendile tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimused.
1.3. Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning klient nõustub e-poest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.
1.4. Tingimustele lisaks kohaldatakse e-poest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

2. TELLIMUSE ESITAMINE

2.1. Klient valib e-poest välja soovitud kaubad ja lisab ostukorvi.
2.2. Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arvel olev toodete nimistu vastab kliendi tegelikule soovile.
2.3. Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.
2.4. Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.
2.5. Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates kliendi poolt tasutud ostusumma tervikuna laekumisest Müüja arvelduskontole.
2.6. Kaupade eest, mida ei õnnestu komplekteerida, maksab Müüja kliendile raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul.

3. KAUBA HIND JA MAKSEVÕIMALUSED

3.1. Kõik ID Color e-poes müüdavate kaupade hinnad on näidatud eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
3.2. Klient tasub tellimuse eest ettemaksuna kauba müügihinna ning kohaletoimetamise tasu täies ulatuses. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
3.3. ID Color OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. ID Color OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS.
3.4. Kauba eest saab tasuda:
3.4.1. pangalinkide kaudu internetipankades:
a) EESTI: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (vaid maksete algatamise teenusega) ja Pocopay
b) LÄTI: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
c) LEEDU: Swedbank, SEB, Luminor ja Siauliu Bankas (vaid maksete algatamise teenusega).
d) SOOME: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästöpankki, OP, POP Pankki, S-Pankki ja Säästopankki
3.4.2. krediitkaartidega Visa ja MasterCard.
3.5. Tellimuse maksumusele võib lisanduda teenustasu vastavalt kliendi ja panga- või krediitkaardi väljastaja vahel sõlmitud lepingule.

4. KAUBA TOIMETAMINE

4.1. Kaupa tarnitakse Eesti, Läti, Leedu ja Soome territooriumile pakiautomaatide vahendusel.
4.2. Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt näidatud aadressile lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu, (sisaldab käibemaksu 20%). Juhul kui tellimuse maksumus ületab summat 75 €, kohaletoimetamise tasu ei lisandu.
4.2.1. Kohaletoimatamise tasud.

Eesti:
Omniva pakiautomaat: 3.60 €

Soome:
DPD pakiautomaat: 8.00 €

Läti:
Omniva pakiautomaat: 8.00 €

Leedu:
Omniva pakiautomaat: 8.00 €

4.3. E-poest ostetud kaup jõuab kohale 1-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

4.4. Erandjuhtudel on õigus kaup kohale toimetada 45 kalendripäeva jooksul.

5. KAUBA KONTROLL

5.1. Juhul, kui klient avastab kauba kättesaamisel, et talle on saadetud vale või defektne kaup või kaup ei jõua kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, tuleb sellest koheselt teavitada müüja klienditeenindust e-posti teel shop@idcolor.ee.
5.2. Müüja vastutab kliendi poolt ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest läheb kauba kahjustumise või kadumise risk üle kliendile.

6. KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

6.1. Müüjal on õigus töödelda kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks.
6.2. Müüja töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
a) e-poes esitatud tellimuse täitmine;
b) e-poe kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine;
c) kliendi päringutele vastamine;
d) müügistatistika koostamine;
e) e-poe teenuste haldamine ja arendamine.
6.3. Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
6.4. Müüjal on õigus e-poes registreeritud isikuandmetele teostada profiilianalüüsi, et paremini mõista klientide ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda paremaid kaupu ja teenuseid võimaldades otseturunduse täpsemat suunamist.

7. KAUBA TAGASTAMINE JA TAGASIMAKSED

7.1. E-poest ostetud kaubad saab soovi korral tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.
7.2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest.
7.3. Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.
7.4. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Tagastatav kaup koos vastava avaldusega tuleb tagastada Müüjale aadressil: ID Color OÜ, address Tatari 58, Tallinn 10134, EESTI, e-post: shop@idcolor.ee
7.5. Tagastatava kauba saatmiskulud tasub ostja. Taganemisavalduse vormi leiab siit: [TAGANEMISAVALDUS ]
7.6. Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.
7.7. Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Close Minu ostukorv
Close Soovikorv
Close Hiljuti vaadatud
Close
Kategooria