Kauba tagastamine ja tagasimaksed

E-poest ostetud kaubad saab soovi korral tagastada. Tagastamise õigus kehtib 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest.

Juhul, kui klient on tagastatavat kaupa rikkunud või kahjustanud tahtlikult või hooletuse tõttu, on müüjal õigus keelduda kauba tagasi võtmisest või nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Kauba tagastamiseks peab klient täitma tagastamisavalduse. Tagastatav kaup koos vastava avaldusega tuleb tagastada Müüjale aadressil: ID Color OÜ, address Tatari 58, Tallinn 10134, EESTI, e-post: shop@idcolor.ee

Tagastatava kauba saatmiskulud tasub ostja. Taganemisavalduse vormi leiab siit: [TAGANEMISAVALDUS ]

Klient on kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama kauba müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates taganemisavalduse esitamisest.

Juhul, kui klient on tehingust taganenud, tagastab müüja kliendile ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse jõudmisest müüjale. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Minu ostukorv
Soovikorv
Hiljuti vaadatud
Kategooria